Jimmy Bennett

7. července 2009 v 16:33 |  Jimmy Bennett
Jimmy se narodil 09.02.1996.,na Huntington Beach v Kalifornii.I přes svůj nízký věk je ve skupině dětských herců,kteří jsou z filmu do filmu a patří tudíž k nejvyhledávanějším z dětských herců. JImmy debutoval v komedie Eddie Murphyho Bláznivá školka.Zakrátko se zapsal příběhem Asie Argento Srdce je zrádná děvka,který vypráví křehký příběh o dospívání,jenž se dostal do oficiálního výběru MFF Cannes v roce 2004.

Jimmy Bennett se v současné době drží těch největších jmen filmového průmyslu,hrál ve filmu Rukojmí po boku Bruce Willise a Ryana Reynoldse v remake hororové klasiky z roku 1979 s názvem 3:15 zemřeš v produkci Michaela Baye.Roku 2006 jsme jej mohli vidět ve snímku Firewall s Harrisonem Fordem a Virginií Madsen a ve filmu Poseidon.

Jimmyho kvality si můžeme ověřit nejen na velkém plátně,ale i na divadle a v oblasti dabingu. Propůjčil svůj hlas Polárnímu expresu Roberta Zemeckise a Medvídek Pú:Jaro s klokánkem Rú z produkce studia Disney.V televizi se objevil v pořadech CSI:Crime Scene Investigation,Judging Amy,The Guardian,Strong Medicine,Everwood a televizním filmu The Detective.Jimmy hraje ve filmu Božský Evan,který je pokračováním komediálního hitu Božský Bruce.Jeho kolegou a dospělým kamarádem je Steve Carrell.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama