Jonas Brothers

29. července 2009 v 8:26 |  Jonas Brothers
Jonas Brothers jsou americká pop-rocková skupina z New Jersey.Jejími členy jsou tři bráchové: Kevin,Joe a Nick Jonasovi.První album,It's About Time,vydali v roce 2006,druhé album Jonas Brothers v roce 2007 a třetí desku A Little Bit Longer vydali v srpnu 2008.Kapela začla jako sólo projekt Nicka Jonase.Objevili ho,když si v šesti letech zpíval v kadeřnictví a doporučili ho showbussinesovému manažerovi,takže už v sedmi začal účinkovat na Broadwayi,kde hrál v několika představeních.V roce 2002 hrál ve hře Kráska a zvíře a přitom napsal spolu s tatínkem píseň Joy To The World,která následně vyšla na broadwayském albu Equity Fights AIDS.Mezitím Joe následoval jeho kroky na Broadwayi a zahrál si ve hře La Boheme.V září 2004 Nick podepsal smlouvu s INO Records a Columbia Records a vydal singl Dear God,znovu nahrál Joy To The World.Následovat mělo Nickovo sólové album,ale jeho vydání bylo odloženo a nakonec vyšlo v omezené edici.

Nick,Kevin a Joe napsali jen tak pár písniček. Mezitím se ve vydavatelství vyměnil ředitel,kterému se sice nelíbilo Nickovo album,ale zalíbil se mu jeho hlas.Rozhodl se tedy tři bratry zapsat jako kapelu.Po zapsání ke Colombia Records kluci zvažovali pojmenovat se Sons of Jonas,ale nakonec se shodli na jménu Jonas Brothers.Pro album It's About Time,které mělo vyjít v únoru 2006 ale bylo několikrát odloženo,spolupracovali s několika autory.Album nakonec vyšlo 8. srpna 2006, ovšem jen v omezeném množství 50 000 kusů.Jelikož se Sony dále nezajímalo o propagování skupiny,rozhodli se JB od nich odejít.V říjnu nahráli cover písničku Poor Unfortunate Souls z Malé mořské víly a natočili k němu i video.Dalším singlem z alba byl Year 3000,který se stal populárním na Radiu Disney.Od Columbia Records skupina definitivně odešla počátkem roku 2007.Následně byli JB krátce bez vydavatelství,až v únoru podepsali smlouvu s Hollywood Records.V Březnu vyšel na albu DisneyMania5 song "I Wanna Be Like You soundtrack k filmu Robinsonovi, na kterém najdete píseň Kids of the Future.

V srpnu si zahráli v show Hannah Montana v epizodě Me and Mr. Jonas and Mr. Jonas and Mr. Jonas.Také zde s Miley Cyrus zazpívali písneň We Got the Party.Pro Disney Channel kluci natočili film Camp Rock,kde si zahráli kapelu 'Connect 3'.Hlavní roli,Shana Graye,si zahrál Joe,Nick hrál Nata a Kevin Jasona.17.června vyšel soundtrack a dvacátého potom byla premiéra filmu na Disney Channelu.Během léta se film měl dostat i do ostatních zemí.Svůj život během Look Me In The Eyes Tour zdokumentovali v krátkém reality seriálu 'Jonas Brothers: Living the Dream',který od května běží na Disney Channelu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama