Štěpán Benoni

7. července 2009 v 16:43 |  Štěpán Benoni
Štěpán se narodil 23.07.1984v Praze.Většina z vás zná Štěpána jen jako stejnojmenou postavu ze seriálu Ulice,málokdo ovšem ví,žě hraje ve mnoha více filmech,divadelních hrách aj.Před kamerou se objevil poprvé ve třech letech při natáčení nikdy neuvedeného dětského pořadu "Bacoulata" v produkci České televize.

Od čtrnácti let několikrát účinkoval v menších rolích na prknech Národního divadla,mětského divadla Olomouc a frankfurtského Störmhaustheater.V sedmnácti letech úspěšně složil přijímací zkoušky na Pražskou konzervatoř,kde pod vedením prof. F. Laurina vybrousil svůj vrozený talent. Již během studií získal zajímavá angažmá,jako již zmiňovaný seriál Ulice,nebo hlas animovaného hranostaje Čiperky, postavu večerníčku.

Štěpán se neomezuje jen na herectví.V lednu 2005 vyšla v nakladatelství Odeon sbírka jeho básní "Kam plují mraky?" a vydal sci-fi komiks "Země Demidragů", kde je podepsán jako spoluautor scénáře. Pod pseudonymem Havel Sláma také koncertuje ve stylu folk a country.

Naposledy bylo o Štěpánovi slyšet v listopadu 2006,kdy v rozhovoru pro britský kulturní magazín "The art of art" prozradil,že stane po boku Johnnyho Deppa v pokračování filmu "Karlík a továrna na čokoládu" a veřejně přiznal svou homosexuální orientaci.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama