Michal Hrůza-rozhovor

7. prosince 2009 v 15:49 |  Rozhovory
Jak dlouho jsi na desce pracoval?
Michal: Když to sečtu i s takovými věcmi, jako je přemýšlení, čerpání námětů a inspirací, tak to budou celkem 2roky. Od jara jsme pak byli zavření ve studiu. Jako první jsem natáčeli píseň Napořád, protože jsme ji chtěli co nejdříve pustit do éteru.
Kde bereš inspiraci?
Michal: Většinou čerpám ze zážitků, ze života a z vlastních zkušeností.
Máš na desce nějaký duet?
Michal: Jsi trefila do černého! Mám - s Katkou Knechtovou jsem nazpíval singl Píseň labutí, který už poletuje v českých rádiích. Už jsme k němu natočili i videoklip, který můžou lidi vidět na streamu nebo na mých webovkách (www.michalhruza.cz).
A co konzerty? Kde tě můžou fanoušci do konce roku vidět?
Michal: Šnůru asi deseti konzertů jsme odstartovali po křtu desky, který proběhl 12.11. v pražském Lucerna Music Baru. Začali jsme 13.listopadu v Plzni, pak v Benešově, 28.listopadu zahrajeme v Praze na Českém slavíku Mattoni 2009,pak pokračujeme do Pardubic, Opavy a 15.prosince končíme ve Valašském Meziříčí. Turné k desce se rozjede až na jaře příštího roku a chtěli bysme i na Slovensko.
Co tě baví kromě muziky?
Michal: Já toho dělám strašně moc - třeba chodím se psem! Taky se těším až napadne sníh a vyrazím na běžky, a sem tam zajdu do kina.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama