Leden 2010

Robert-nemá zub!

24. ledna 2010 v 11:27 Robert Pattinson
Známý milovník z filmové ságy Twilight se snaží rozptýlit pochybnosti, že příčinou úrazu byla zanedbaná osobní hygiena. "Robert mi povídá: 'Ach jo, musím jít k zubaři.' A já na to: 'Ale ne, co se stalo? Nebo je to jen prohlídka?' a on na to: 'Ne, zlomil jsem si zub,'" popisuje herecká kolegyně Pattinsona, která si po jeho boku zahraje v novém filmu Twilight Saga: The Eclipse, Bryce Dallas Howard (28). "Ptám se ho: 'Jak se ti to povedlo?' a on na to: 'Dentální nití.' Kdo tohle dělá? Já zubní nit nepoužívám nikdy. On je tak čistotný. Věřte mi," dodala herečka.

Minulý rok se během natáčení filmu Twilight sága: Nový měsíc začaly šířit zvěsti, že se mladý britský herec příliš často nemyje. Jeden ze zdrojů z místa natáčení uvedl: "Zapáchá. Říkám, že je to hrozné. Nikdy se nesprchuje a to přivádí jeho kolegy na scéně k šílenství. Úplně páchne."
Když Bryce rozptýlila pochybnosti o Robertově hygieně, podotkla, že měla hrůzu ze setkání s Pattinsonem, který v sérii Twilight představuje upířího krasavce Edwarda Cullena. "Vlastně jsem se mu ke své nervozitě ze setkání s ním přiznala. On je přitom tak sladký mladík. Mezi ním a Edwardem Cullenem je tak zřetelný rozdíl. Dělá skvělou práci, když ztělesňuje Cullena a přivádí jeho postavu k životu. Ale když ho potkáte, stojí nohama pevně na zemi, je to tak pokorný člověk. Pak se stydíte jen za pomyšlení, že jste z něho byli tak vedle," uzavřela okouzlující mladá herečka Howard.


Policajti a zrcátko

22. ledna 2010 v 16:34 Vtipy
Jdou dva policajti po ulici a na chodníku najdou zrcátko.
Jeden ho zvedne a povídá: "Jé, podívej, moje fotka!"
Druhý nevěří a vezme mu zrcátko z ruky: ? "Co to povídáš, to je přece moje fotka!"
A začnou se o zrcátko přetahovat a dohadovat se, čí je to fotka.
Nakonec rozhodnou, že se půjdou poradit za náčelníkem.
Na služebně ukážou zrcátko náčelníkovi a ten jásá se slovy: "Teda hoši, to jste mě potěšili, že nosíte mojí fotku!" a strčí zrcátko do kapsy.
Večer prohrabuje náčelníkovi kapsy dcera a zrcátko objeví. Při pohledu do něj zvolá: "Mamí, táta má ženskou!"
Mámka vyběhne z kuchyně, vytrhne jí zrcátko z ruky a znechuceně prohlásí: "Fuj ta je ale hnusná!"

Fame-cesta za slávou

19. ledna 2010 v 14:09 Recenze
Žánr: Muzikál
Režie: Kevin Tancharoen
Rok výroby: 2009
Popis: Exploze hudby, tance a výkony těch nejlepších herců a umělců skutečného života. Tito nadaní teenageři cvičili a připravovali se celé dětství, aby dokázali, že jsou těmi nejlepšími z nejlepších. V neuvěřitelně soutěživé atmosféře bude však jejich vášeň podrobena té nejtěžší zkoušce. Snem každého studenta je lišit se od svých vrstevníků a vyniknout. Tréninkový program však komplikují domácí úkoly a zkoušky, a tak se brzy projeví, kdo má nejen talent, ale i disciplínu a píli potřebnou pro celkový úspěch...