Duben 2010Ewa-rozhovor

25. dubna 2010 v 11:18 Ewa Farna
celebbrity.blog.cz
Proč si šla na gympl? Nelákala tě nějaká jiná střední škola?
My tam u nás máme takový zvláštní a jedinečný gympl. Chodili tam i moji rodiče. Pokud nejste od nás, tak to bohužel nepochopíte, je to prostě jedinečná škola.
Zažila jsi nějakou pořádnou letní lásku?
Nikdy... Ale co se týče letních lásek, já to považuju za nějaké divno. Věřím v lásku a je jedno, jestli rozkvete v létě nebo na podzim. Každopádně jestli láska, tak ne na dva letní dny. Ten typ fakt nejsem.
Máš nějaké tajné ctitele?
To nevím, občas někdo napíše, že se mu líbím, nebo jestli s ním nechci někam zajít, ale není toho zas tak moc, jak si asi někteří myslí. Naopak soudím, že se mě kluci spíš bojí.
Jaké je tvé tajné přání?
Být v životě šťastná a udělat někoho šťastným.
Styděla ses někdy za svá rovnátka?
Ne. Občas to byla fakt otrava, ale bylo to mou součástí, byly to mé začátky. Rozhodně je doporučuju všem, kteří mají zoubky jako hvězdičky - žluté a daleko od sebe.
Co úplně nejvíc nesnášíš?
Lži, podvody, vlezdoprdelky a přetvářku. WHOA! Nesnášim.
Nejoblíbenější jídlo?
Dobře udělaná kachna s bramborovými knedlíky a zelím je neodolatelná! Miluju ale i italskou kuchyni!
Měla jsi už svůj první sex?
Ne a jsem na to hrdá. I když v médiích píšou, že mám už desátého přítele. Ale pravda je taková, že jsem kluka v životě neměla (i když jsem byla platonicky zamilovaná) a pohlavní styk už vůbec ne.
Přišla si kvůli úspěchu o kamarády?
Zatím ani ne. Základy zůstaly. Kamarádi jsou super a jsem fakt šťastná, že je mám.
Jaký je tvůj nejoblíbenější předmět?
Angličtina, dějepis.
Který jazyk máš nejraději? Češtinu nebo polštinu?
Nejde říct, který mám raději. Polština je moje mateřština a pro mě je to víc zpěvný jazyk než čeština. Zse na druhou stranu český jazyk má některá super slova!
Už máš nějakého přítele? Nebo jsi alespoň do někoho zamilovaná?
I když bulvár sděluje různé informace, zaměňuje kamarády, členy kapely, bráchu i jiné za mého kluka, tak ještě žádného nemám. Zamilovaná jsem platonicky už hodně dlouho, že jste to vy, tak vám prozradím do koho... Moje tajná láska je Johny Depp.
Ke které ze svých písní máš nějvětší citový vztah?
Ke každé mám jiný a nejde říct, který je největší. Každá píseň je o něčem jiném, je to i o momentální náladě, pocitu...
Máš pocit, že tě sláva nějak změnila?
To byste se museli zeptat mých nejbližších kamarádů. Myslím, že určitě ano. Přece jen nějaké zkušenosti, psychická vytíženost, nutnost koncentrace a disciplíny, spojení dvou různých světů je docela náročné a člověka změní. Snažím se ale zůstat sama sebou. Jsem obyčejná holka, která taky jezdí vlakem do školy, nemůže jít s kámoškama do kina, protože musí hlídat mladší sestru, učí se mechy do biologie, kupuje v malém krámku svačinu a chodí s kámošema po škole někam sednout.
Proč si přestala závodně lyžovat?
Tréninky byly takřka každý den od 6:30, což znamenalo v 5:00 vstávat a přijít na 3. hodinu do školy. Zpěv mě bavil víc, později už zabíral víc času, a tak jsem to ještě se školou a soukromými hodinami angličtiny nestíhala. Rozhodla jsem se pak pro zpěv.
V bulváru vyšel článek, že holduješ cigaretám a alkoholu, co je na tom pravdy?
Cigarety nesnáším a alkohol mi nechutná. Nějaký fajn kamarád asi prodal fotky do nejmenovaného bulvárního časopisu z našeho lyžáku. Na fotkách jsme prostě tančili s partou na lyžákové diskotéce, která byla každý den a ve vedlejší místnosti byli učitelé. No co, tak jsme se bavili, když můžem, tak to všichni pořádně rozjedem. Na tom článku je pravda asi tak jenom to, že se jmenuju Ewa Farna.

Strážci

19. dubna 2010 v 13:17 Recenze
Žánr: Akční/Sci-Fi/Drama/Thriller
Režie: Zack Snyder
Rok výroby: 2009
Popis: Doba maskovaných hrdinů ve složení Doctor Manhattan, Komediant, Ozymandias, Sůva, Rorschach, Capitán Metropolis a Hedvábný přízrak, kteří bránili město, je pryč. Hrdinové byli odvoláni do ústraní. Po čase začne hrdiny ve výslužbě někdo postupně likvidovat. Rorschach jako jeden z hrstky zbylých hrdinů se pokusí zmobilizovat všechny své bývalé kolegy, z nichž opravdu nadpřirozené schopnosti má ve skutečnosti jen jeden. Jejich cílem bude strážit lidstvo. Kdo ale bude strážit je?


JB-Cambio

14. dubna 2010 v 15:51 Jonas Brothers