Květen 2010
Máte stejné vlastnosti jako vaše oblíbená celebrita?

26. května 2010 v 19:10 Testy
celebbrity.blog.cz

Na tomto odkazu si můžete porovnat svoje vlastnosti s vlastnostmi snad se všemi celebritami... :) Stačí jen najít si podle abecedy nějakou celebritu, a potom zadat svoje datum narození... potom se ihned objeví na kolik procent jste si podobní. Toto je třeba můj výsledek s Madonnou:
physical99%
emotional71%
intellectual14%
total61%
Tento výsledek mi zase vyšel s Taylorem Lautnerem:

physical85%
emotional90%
intellectual89%
total88%Víte, že líbání na veřejnosti je zakázáno?

19. května 2010 v 8:01 Víte, že
Nebojte se, u nás zatím ještě ne. Na vlakovém nádraží ve Velké Británii ovšem toto razantní rozhodnutí museli učinit. Proč? No kvůli zdlouhavě se loučícím párům, které se tak vášnivě líbaly a nemohly od sebe odtrhnout, že jejich vlakům způsobovaly zpoždění. Rada města společně se Správou vlakového nádraží navrhla a schválila značku, která zakazuje líbání na nástupišti. Britské dráhy si tak chtějí vylepšit reputaci a zamezit dalšímu zpožďování. Těžko říct, jestli by takováto značka pomohla i Českým drahám... Asi ne. Naše vlaky by jezdily pozdě i tak.

Výměna

18. května 2010 v 18:22 Recenze
Žánr: Krimi/Drama/Mysteriózní/Historický
Režie: Clint Eastwood
Rok výroby: 2008
Popis: Příběh se odehrává v roce 1928. Matce Christine zmizí její devítiletý syn Walter. Pět měsíců po zmizení přichází šťastná zpráva, Walter se našel. Ale při předávání chlapce před zraky novinářů matka zjistí, že nalezenec není její syn. Policie však potřebuje napravit svou pověst, a tak trvá na tom, že se matka plete. Začíná boj, který ani jedna ze stran nechce vzdát. Za žádnou cenu...